0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Jessica Alba: Vajza ime nuk e di çfarë punoj!

eegkekFNjëra ndër aktoret e famshme, e cila po ashtu mban epitetin e një prej femrave më të bukura në Hollywood, Jessica Alba, ka treguar se për vajzat e saj, ajo është vetëm nëna e tyre. Ndër të tjera Alba ka zbuluar se ato madje as nuk e dinë se nënën e kanë aktore

Edhe përkundër asaj që është ndër emrat më të njohur në botë në industrinë e filmit, aktorja Jessica Alba për magazinën ‘E!’ ka zbuluar se vajza e saj e madhe Onor, ende po mundohet të kuptojë se si fiton nëna e saj të hollat.

“Ajo ende po mundohet të kuptojë me çfarë merrem unë, pasi që unë asnjëherë nuk i flas për punën time. Kur vjen në zyrën time në ‘The Honest Company’, ajo gjithmonë thotë, do të thotë këtu punon nëna ime”, ka deklaruar aktorja e cila është nënë e dy vajzave.

Ndonëse dy vajzat e saj ende nuk janë të vetëdijshme për famën e nënës së tyre, Jessica thekson se është e lumtur se asnjëra nga vajzat e saj nuk ka shfaqur dëshirë të merret me art. “Falënderoj zotin që asnjëra nga vajzat e mia nuk ka shprehur dëshirë të punojë me art”, është përgjigjur aktorja në pyetjen e gazetarit.

Ndryshe vlen të përmendet se njëra ndër femrat më të bukura në botë, jo shumë kohë më parë e ka marrë titullin e nënës më të mirë e më të përkushtuar në Hollywood.

Më Shumë

Samiti i UEFA: Rusia mbetet e përjashtuar

Klubet ruse të futbollit dhe ekipi i tyre kombëtar nuk do të mund të marrin pjesë në garat evropiane për sa kohë që lufta...

Arrestohen dhe paraburgosen dy persona në Gjonaj të Hasit

Dy persona janë arrestuar në fshatin Gjonaj të Hasit. Ata janë dërguar në mbajtje. Raporti i policisë Fsh.Gjonaj, Prizren 22.01.2023 – 15:50. Janë arrestuar dy të dyshuar...

Lajmet e Fundit