22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Jonida për motrën: Çfarë do të bëj unë pa ty?

Jonida per motren1Jonida Maliqi është shumë e lidhur me motrën e saj. Ajo ka postuar një foto tejet simbolike në Instagram, ndërsa kapte dorën e së motrës, duke e pyetur se çfarë do të bente ajo pa të.

Kaq ka mjaftuar, që fanset e saj të turreshin dhe secila prej tyre të shprehte ndenjat për motrat e tyre, ndërsa i kishin larg.

Kjo nuk është fotoja e vetme që ajo është së bashku me të motrën, pasi të tjera janë postuar në rrjetet sociale.

Jonida per motren2

 

Më Shumë

Në Prizren u mbajt “Festivali Tradicional Multietnik 2024”

Mbrëmë, në qytetin e Prizrenit, u mbajt "Festivali Tradicional Multietnik 2024" i organizuar nga SHKA "Šarski Behar", me mbështetjen e Drejtorisë së Kulturës, Rinisë...

Totaj merr pjesë në programin e vizitorëve të Gjermanisë

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, me ftesë të Ministrisë së Jashtme Federale të Gjermanisë, mori pjesë në programin njëjavor të vizitorëve të...

Lajmet e Fundit