10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Kapet me drogë në Prizren

Një person i dyshuar shtetas i Shqipërisë është arrestuar për shkak se gjatë kontrollit në trupin e tij, janë gjetur dhe konfiskuar dy qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në peshë 4.31 gramë, shkruan PrizrenPress.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Caparc të Prizrenit.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /PrizrenPress.com/

Lajmet e Fundit