19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Katër dashuritë e dështuara të Bleros, ja cilat janë

Blero Muharremi është këngëtari i njohur kosovar, që për vite me radhë ka prezantuar shumë hite.

Ai, përherë ka treguar se e do muzikën dhe se për të ajo është prioriteti i tij.

Por, jo vetëm kënga e ka vënë në qendër të vëmendjes gjatë viteve në skenë.

Jeta private e Bleros ka qenë një “tornado”. Nora, Teuta, Afrona dhe së fundi e dashura misterioze e kanë bërë jetën e tij private pre të medias.

Po thuhet se Blero është ndarë edhe nga e dashura e fundi.

Më Shumë

Rast tragjik: Një burrë bën vetëvrasje në Dragash

Një ngjarje tragjike ka ndodhur paraditen e sotëm në Dragash, ku një burrë dyshohet se ka bërë vetëvrasje, raporton Gazeta Sinjali. Sinjalizuesit e Sinjalit kanë bërë...

Vdes një grua në Spitalin e Prizrenit, familjari i saj dyshon që s’iu dha ndihma mjekësore me kohë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Spitalin e Prizrenit, ku ka humbur jetën një grua, e cila ishte dërguar në...

Lajmet e Fundit