19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Katër të lënduar nga një aksident mes dy veturave në Prizren

Si pasojë e një aksidenti trafiku mes dy veturave me targa vendore, katër persona kanë mbetur të lënduar në Prizren.

Rasti ka ndodhur në pasditen e së shtunës, teksa të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe janë liruar për në shtëpi.

“Katër persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur në mes të dy veturave me targa vendore .Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe janë liruar për shtepi”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Më Shumë

“The Door”, si e gjallëron muzika jetën e njerëzve me nevoja të veçanta

“The Door” është një orkestër e përbërë nga 20 muzikantë të jashtëzakonshëm nga Shkodra, të cilët kanë performuar në festivale në Shqipëri dhe Evropë. Rrugëtimi...

Gjendet personi që u raportua i zhdukur në Prizren

Është gjetur personi i raportuar si i zhdukur në Prizren. Motra e tij kishte thënë në Polici se ai kishte dalë nga shtëpia më 15...

Lajmet e Fundit