5.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Kelly Rowland martohet në një ceremoni sekrete

Kelly RowlandKëngëtarja Kelly Rowland është martuar me Tim Witherspoon në një ceremoni sekrete në Kosta Rika, ku të pranishme ishin Beyonce dhe Solange pas polemikave të “after party”-t të Met Gala.

Kelly dukej e mrekullueshme me një fustan të bardhë. Edhe bashkëshorti i saj kishte veshur një kostum në ngjyrë të bardhë.

Beyonce ishte ajo e cila në Instagram postoi foto gjatë ceremonisë së dasmës dhe ishte e para që e shpërndau lajmin.

Sipas “Us Weekly”, ceremonia ishte shumë e thjeshtë dhe kishte jo më shumë se rreth 30 persona të ftuar. Beyonce ishte e ftuara speciale e saj. Kelly dhe Beyonce pothuajse janë rritur së bashku dhe kanë përjetuar suksesin më të madh në kohën e “Destiny’s Child”.

Në një intervistë në dhjetor, 33-vjeçarja Rowland pranoi se ajo dhe Tim ishin fejuar prej shumë kohësh. Kelly tregon se i dashuri i saj prej 4 vitesh e propozoi në Skype teksa ai ndodhej në Bullgari.

Më Shumë

Ish-gazetari Ramadan Baraliu aderon në Vetëvendosje

Ish-gazetari dhe politikologu, MSc. Ramadan Baraliut ka aderuar sot në Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ëshvë mirëpritur nga kryetari i Qendrës së LVV-së në Prizren, Artan Abrashi...

Shkolla ‘Bajram Curri’ në Romajë të Hasit, drejt një fushe sportive të re

Shkolla fillore “Bajram Curri” në Romajë të Hasit, shumë shpejt do të bëhet me fushë të sportit. Drejtori i Drejtorisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit...

Lajmet e Fundit