13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Kim Kardashian më në fund e kënaqur

Kim KardashianYlli i Reality Show Kim Kardashian, ka bërë të pamundurën vetëm e vetëm për t’iu kthyer linjave të saja perfekte të para lindjes. E si duket tani ajo e ka arritur qëllimin dhe është e kënaqur me trupin e saj i cili është kthyer ën top formë.

Kim nuk ndalet duke publikuar fotografi të reja nëpër faqet e saj zyrtare në rrjete sociale. Edhe pse para ca ditësh ka publikuar foto nga viti 2009 në të cilat duket më mirë se kurrë, me foton që e ka postuar ditë më parë e që është e re, duket se Kim i kthehet formave të më pashme.

Dëshira më e madhe e saj ka qenë që para martesës që është me 24 maj, starleta të jetë në top formë dhe këtë qëllim ajo e ka arritur. E përveç se fotoja është pëlqyer nga mijëra fansa edhe vetë Kim duket e kënaqur me trupin e saj.

Ndryshe Kim trupin e saj e ka kthyer në forma të mëparshme me ndihmën e dietës së Atikisonit dhe me ushtrime të përditshme nëpër palestër. Thuhet që këto dyja e kanë ndihmuar ti heq kilet e tepërta që i ka fituar gjatë shtatzënisë.

Më Shumë

Ndahet nga jeta aktori Vasillaq Godo, themelues i teatrit ‘Petro Marko’ në Vlorë

Është ndarë nga jeta aktori Vasillaq Godo, në moshën 81-vjeçare. I lindur në Vlorë, Godo ishte një ndër aktorët themelues të teatrit “Petro Marko”, në...

Gili feston ditëlindjen, nuk jua merr mendja sa vjet mbush

Këngëtarja e njohur kosovare, Fevzije Konushevci-Berani e njohur si Gili, ditën e sotme feston ditëlindjen. Ajo ka mbushur plotë 58 vite jetë. Gili njihet si rekordere...

Lajmet e Fundit