0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Kështu duket Jessica Alba në plazh

JessicaDuket se ajo ka punuar fort me trupin e saj për të pasur një formë kaq të mirë fizike. Aktorja Jessica Alba ka befasuar me linjat e saj gjatë pushimeve me të shoqin Cash Warren.

Çifti ndodhet në Mexico ku po shijojnë disa ditë relaksi, por gjatë tyre Jessica është shfaqur super në formë, duke reklamuar një trup që nuk kishte asnjë të metë dhe madje dukej shumë i tonifikuar.

E veshur me bikini bardhë e zi, 33 vjeçarja nënë e dy fëmijëve e kaloi me sukses provën e rrobave të banjës.

Ajo dukej e qetë dhe e lumtur bashkë me të shoqin Cash, duke mos ngurruar të shkëmbejnë as përkëdheli mes tyre.

Më Shumë

ATK-ja krijon mundësinë e pagesës me këste për obligimet tatimore

Pas dyfishimit të tatimit të pronave, Administrata Tatimore e Kosovës (ATK), ka bërë të ditur se ata që kanë vështirësi për t’i paguar obligimet...

24 vjet nga masakra në Rogovë të Hasit, aty ku u vranë 21 ushtarë të UÇK-së

Sot bëhen 24 vjet nga masakra në fshatin Rogovë të Hasit, aty ku ranë në pritë luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, por nuk...

Lajmet e Fundit