3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Fati i saj në Kupën e Botës

Shakira1Shakira ka takuar dashurinë e saj Gerard Pique në Botërorin 2010.

Duke folur para ceremonisë mbyllëse të Brazil 2014, që do e shohë këngëtaren kolumbiane të ngjitet në skenë për të kënduar këngën ‘La La La (Brazil 2014), ajo tha se nuk do e harrojë kurrë faktin që dashurinë e jetës e ka takuar në Kampionatin Botëror.

Shakira dhe Pique u njohën kur këngëtarja po promovonte këngën e Botërorit “Afrikë e Jugut 2010” me titull ‘Waka Waka – Time for Africa’.

Më Shumë

DOKUMENTI/ Si jepej leja për ushtrim prostitucioni gjatë Mbretërisë Shqiptare

Arkiva Shqip ka publikuar një dokument që tregon se si ushtrohej prostitucioni gjatë mbretërisë. Fillesat e prostitucionit në vend datojnë që në vitin 1910...

Duda Balje për Kodin Civil: Kam informata që nuk ka ndryshuar, nuk do ta votoj

Kundër, ka votuar edhe deputetja e grupit multietnik, Duda Balje. Por, thotë se ka informata që nuk është bërë asnjë ndryshim. E, në rast të mos...

Lajmet e Fundit