13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Kim Kardashian në rrugë të mbarë, plot 73 ditë martuar

Kim Kardashian-Kaney West-just marriedDuke u bazuar në hitoritë e saj të mëparshme kur Kim i tha ‘PO’ Kanye West në altar, në mediat rozë filluan të qarkullonin fjalë ndodhta edhe baste për kohëzgjatjen e martesës së tyre.

Martesa e saj me basketbollistin Kris Humphries në tetor të 2011 zgjati vetëm 72 orë, këtë herë kjo martesë duket se do zgjasë më shumë se me basketbollistin.

Ndërkohë Kim ka qënë e ftuar në emisionin e Jimmy Kmmel veshur më një bust e cila I nxirrte në pah gjoksin e saj të bëshëm dhe krahëve kishte hedhur një mantel mëndafshi të gjatë e cila sigurisht që i mbulonte format e saj.Teksa ka mbërritur pranë studios dhjetra fansa e kanë pritur bukuroshen duke I kërkuar asaj selfie dhe autografe.

Në emisiont Kim ka folur për historinë pas ‘dasmës perfekte’ me Kanye West e cila kujton motrwn e saj “Khloi e cila konsumoi aq shumë alkool nw festwn time tw beqarisw sa mezi është ngritur në mëngjesin e dasmës, madje dhe tualetin ia kanë bërë teksa ka qënë në gjumë” shprehet duke qeshur.

Kim gjithashtu foli dhe për të bijën e saj North madje drejtuesi I emisionit vuri Kim në provë se sa shpejt mund të ndërronte një fëmijë, sigurisht që Kim fitoi çmimin.

Më Shumë

Dëshmi për Gjykatën e Hagës: Lvova-Belova ia konfirmon Putinit se adoptoi një adoleshent nga Donbasi

Pasi Gjykata Ndërkombëtare Penale lëshoi një urdhër-arrest për presidentin e Rusisë, Vladimir Putin dhe komisioneren për të drejtat e fëmijëve, Maria Alekseevna Lvova-Belova, u...

Të paktën 6000 fëmijë ukrainas gjenden në kampet ruse

Të paktën gjashtë mijë fëmijë ukrainas janë mbajtur në të paktën 43 kampe ruse në shtetin ukrainas, sipas një raporti amerikan. Studiuesit e Universitetit Yale...

Lajmet e Fundit