-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Krijon varësi nga rrjetet sociale, Rita Ora e krahason me drogën

Rita Ora ne shtratRita Ora ka krijuar një lloj varësie nga rrjetet sociale, aq sa e ka krahasuar me drogën. Gjatë një interviste të dhënë së fundmi, këngëtarja është shprehur se sapo çohet në mëngjes, ajo menjëherë merr celularin dhe bëhet aktive me Instagram-in dhe Twitter-in.

Sipas saj, kjo gjë për momentin ështe e pashmangshme, pasi e ka të pamundur që të rijë larg komenteve të fansave të saj. “Sapo zgjohem, shikoj me një sy hapur. Është si drogë”, ka thënë 23-vjeçarja për revistën “Flare”.

Rita Ora është ndalur edhe në karrierën e saj, duke thënë se është frymëzuar nga Beyonce. “Beyonce e krijoi bazën e saj duke nisur nga e para. Mendoj se ajo është karriera që do secila artiste femër”, ka thënë më tej ajo.

Më Shumë

Ablelard Tahiri: Kurti po tenton ta fus edhe Mamushën në Asociacion, që të thotë se nuk është një etnik

Abelard Tahiri, shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës është i ftuari i radhës në “Blic InterView”. Tahiri ka komentuar planin gjashtë pikësh...

Juventus kërkon ndërprerjen e kontratës me Pogba

E ardhmja e Paul Pogba te Juventus është në dyshime serioze me klubin që po shqyrton mundësinë e shitjes, apo edhe të ndërprerjes së...

Lajmet e Fundit