-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Kujt i është ulur në prehër Adelina Tahiri?

adelina tahiriAdelina Tahiri vazhdon që të postojë foto të nxehta në rrjetet sociale.

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia këtë radhë ka postuar një foto në prehërin e një mashkulli, që më vonë është mësuar se është i vëllai.

Adelina prej disa kohësh nuk ka qenë shumë aktive në krijimtarinë e saj, por kjo nuk e pengon që të jetë e pranishme në mediat rozë, si dhe të zhvillojë koncerte të ndryshme.

Më Shumë

Damka kërkon ndarjen e parave për tërmetin në Turqi, Kurti: Do të diskutoj me ministrat e tjerë

Sot Qeveria e Kosovës ka mbajtur mbledhjen e radhës në të cilën janë marrë disa vendime, e ndër to edhe ndarja e një shume...

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot me vranësira te cilat vonë gjatë natës parashihen të sjellin...

Lajmet e Fundit