6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Kush po i jep kuptim jetës së Morena Tarakut

 

Morena Taraku, shfaqet e lumtur pranë nipit të saj të vogël, Alk.

Morena i jep urimin më emocionues, me fjalët më të bukura nipit.

Ndër të tjera Morena shkruan: “ Ti i jep kuptim jetës time. Ti je krijesa që më bën të besoj se engjëjt ekzistojnë…”

Image

Më Shumë

Gjuajtje me kallashnikov te shtëpia e “Big Brother”, vritet roja i Top Channel

Mbrëmë në mesnatë është vrarë roja i televizionit Top Channel, pas të shtënave me kallashnikov afër shtëpisë më të famshme në Shqipër, Big Brother...

Më 18 prill nis rigjykimi ndaj deputetes Vrenezi dhe të tjerëve, akuzohen për korrupsion në rastin “Abi Çarshia”

Më 18 prill të këtij viti, pritet të fillojë rigjykimi  ndaj deputetes Jetmire Vrenezi, ish- drejtorit të Inspektoratit Islam Thaqit, Egzonë Morina-Thaqi, Arian Taraku...

Lajmet e Fundit