-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Manjola Nalbani e Xeni bashkë!

manjolla nalbaniKëngëtarja e njohur nga Shqipëria, Manjola Nalbani ka bërë të ditur se së shpejti do të vijë me risi në tre. Ajo në faqen e saj zyrtare në rrjetin social Facebook, ka treguar se tashmë ka filluar xhirimet e videoklipin të këngës së re.

Për më shumë kjo këngë do të jetë në bashkëpunim me këngëtarin e njohur nga Gjakova, Shkëlzen Jetishi- Xenin. Ndryshe kjo këngë është punuar nga Flori Mumajesi, ndërsa pritet që shumë shpejt të jetë në duart e publikut.

Ndërkaq ky lajmi ka gëzuar shuam fansat e të dy artistëve, pasi që karshi fotos ku Nallbani ka treguar për risi, ata në numër të madh kanë komentuar, duke mos hezituar të theksojnë se mezi presin risi nga këta dy emra të mëdhenj të skenës sonë.

Më Shumë

Presidentja, kryeministri, kryetari i Kuvendit – si do të paguhen sipas Ligjit të ri për Paga?

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e saj të fundit ka caktuar vlerën e koeficientit të pagave për punëtorët e sektorit publik. Për vitin 2023 vlera...

Mbappe rrezikon sfidën ndaj Bayernit

Kylian Mbappe luajti vetëm njëzetë minutat pjesës së parë ndaj Montpellierit. Sulmuesi francez pësoi një lëndim dhe në Paris janë të shqetësuar, pasi më...

Lajmet e Fundit