0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Ronela Hajat tre vite pa të dashur

ronelaËshtë rikthyer në tregun muzikor këtë verë me hitin e saj “Veç na”. Edhe këtë herë ka bërë që publiku të flasë për të. Pasi i ka provuar shumë herë bashkëpunimet, këtë herë Ronela Hajati rrëfen se pse zgjodhi reperin nga Kosova, Agonin.

Këngëtarja tregon se zhveshja në daljet skenike është një kompromis që çdo artist bën, por pa rënë pre e të rëndomtës. Edhe pse në fillimet e karrierës ka ndjerë xhelozinë e kolegëve, Ronela sot ia ka dalë të ketë edhe mikesha në showbiz-in shqiptar.

“Nuk jam tipi që u shmangem mediave sa i përket jetës sime private”, përgjigjet këngëtarja teksa e pyesim për dashurinë, dhe na zbulon se për më shumë se tre vjet ajo është ‘single’, por me shpresën se situata do të ndryshojë pikërisht këtë verë.

Më Shumë

Zyrtare: Caktohet vendi mikpritës për Kupën e Amerikës 2024

Kupa e Amerikës 2024” do të luhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. CONMEBOL, organi qeverisës i futbollit të Amerikës së Jugut dhe CONCACAF, organi...

Dr. Hasan Arzoallxhiu caktohet udhëheq i spitalit të Prizrenit

Dr. Hasan Arzoallxhiun është caktuar udhëheqës i spitalit “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren. Caktimi i Dr. Hasan Arzoallxhiut bëhet pasi drejtoresha ezkekutive Spitalit të...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit