24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Marku dështon në matjet zyrtare, meçi pranë anulimit

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka dështuar në matjet zyrtare për meçin me Maxim Prodan, që zhvillohet nesër në mbrëmje.

Marku dhe Prodan pritet të luftojnë për titullin e peshave të mesme, por shqiptari nuk ishte në peshën e kërkuar, duke peshuar gati dy kilogramë më tepër.

Florian Markut i mbetet të provojë edhe njëherë veten në matje pas dy orëve, transmeton Gazeta Express.

Prodan ishte në rregull në matje, ndërsa dueli mund të dështojë nëse Marku nuk është brenda peshës së lejuar.

 

Më Shumë

Barca dhe Xavi nuk pajtohen për Aubameyang

Klubi nga Londra, Chelsea, ka aranzhuar takimin e radhës këtë javë me përfaqësuesit e Pierre Aubameyang, sipas gazetarit Fabrizio Romano. Anglezët dëshirojnë të arrijnë marrëveshje...

Tommy Lee trondit ndjekësit pasi iu postua një fotografi nudo në Instagram

Ndjekësit e aktorit Tommy Lee kanë mbetur të shokuar teksa në faqen e tij në Instagram është shfaqur një imazh nudo. Ylli i “Motley Crue”,...

Lajmet e Fundit