2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Mbi 1500 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 565 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë, sipas Policisë së Kosovës.

Gjatë kësaj periudhe ka ndodhur një aksident me fatalitet, 27 me të lënduar dhe 49 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar nëntë persona dhe pesë janë dërguar në mbajtje.

https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/

Më Shumë

79 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

892 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 24...

Erling Haaland vendos rekorde të reja në Champions League

Sulmuesi i Manchester City-t, Erling Haaland ka thyer dy rekorde të reja të golave në Champions League, pasi shënoi në fitoren 3-2 të së...

Lajmet e Fundit