-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Melanie Griffith beqare e gëzuar?

Melanie Griffith1Veshur sportive dhe një trup për t’u admiruar, ajo është fotografuar në një rrugë në Los Angeles, ku nuk i mungonte aksesori i saj më i çmuar, buzëqeshja.

Melanie Griffith, e cila pak javë më parë u nda nga Antonio Banderas, duket se nuk i ka bë rë përshtypje lajmi që mediat rozë shkruajnë se Antonio po ngushëllohet në krahët e Sharon Stone.

Dhe sipas revistës “Grazia” Sharon Stone ka mohuar menjëherë këtë thashethem duke thësë se Melanie është mikja e saj më e ngushtë.Melanie Griffith

Më Shumë

Një stallë përfshihet nga zjarri në Zhur

Në fshatin Zhur të Prizrenit një person ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri stalla në të cilën kishte bagëtitë, ushqimin e bagëtive...

Drejtoresha e Arsimit në Prizren i përgjigjet LDK-së: Po propagandoni

Drejtoresha e Arsimit në Komunën e Prizrenit, Luljeta Veselaj-Gutaj, i ka hedhur poshtë akuzat e LDK-së, për shitjen e vendeve të punës. këto pretendime. Ajo...

Lajmet e Fundit