18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Miley Cyrus nxit fansat të marrin drogë

MileyCyrus-fotografiMiley Cyrus njihet si këngëtarja kontraverze që befason gjithmonë me skandale.Ajo në mbrëmjen hapëse të

O2 Arena kishte veshur një kostum që i ngjitej për trupi dhe pas 10 minutash në skenë kishte filluar që të bënte gjeste seksuale.

Por ajo që ishte më shokuese ishte se në një moment ajo kishte nxitur fansat e saj që të pijnë drogë duke thënë se pak drogë askujt nuk i bën keq.

Kjo sjellje e keqe e saj kishte nxitur shumë reagime te fansat dhe njerëzit e industrisë muzikore ku shumica e komenteve ishin negative.

Më Shumë

Guardiola do të largohet nga Man City – katër kandidatët potencialë për ta zëvendësuar atë

Pep Guardiola pritet që të largohet nga Manchester City verën e ardhshme dhe klubi tashmë ka përpiluar listën e ngushtë prej katër kandidatëve potencialë...

Rizvanolli: 101,41 milionë euro është fitimi në ndërmarrjet publike gjatë vitit 2022

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, ka njoftuar se 101,41 milionë euro është fitimi në ndërmarrjet publike qendrore të Kosovës në vitin 2022. Rizvanolli ka thënë...

Lajmet e Fundit