18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Mozzik shfaqet në shoqëri të Afronës, modelja habit me këtë fjalë për reperin

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Afrona ka një kohë që ka bërë të ditur se është në një lidhje të re dashurie.

Linja e re ka bërë qe Afrona ta shijojë jetën në maksimum.

Ajo gati gjithë verën e ka kaluar duke shëtitur nëper vende të ndryshme të botës me të dashurin e ri.

E se fundmi Afrona ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Në klinikën e saj të dhëmbëve ka shkuar për kurim reperi i njohur kosovar, Mozzik.

Kjo e ka befasuar edhe vet Afronën, e cila ka publikuar disa fotografi në krah të reperit.

‘Moti s’kam takuar një person kaq modest…’, ka qenë përshkrimi qe Afrona ju ka bërë këtyre imazheve. /ORAinfo/

Më Shumë

A do të luajë Mbappe në finalen e Kupës? Përgjigjet Enrique

Paris Saint-Germain mbylli me sukses Ligue 1. Skuadra nga kryeqyteti francez mbeti e pamposhtur jashtë shtëpisë në ndeshjet e ligës dhe tani po përgatitet...

Moti sot, herë vranësira me shi e herë diell

Në Kosovë sot pritet të mbajë mot herë i vranët e herë me diell. “Moti vranët dhe me intervale me diell. Vranësirat gjatë ditës parashihen...

Lajmet e Fundit