13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

MSH-ja publikon orarin e qarkullimit për tre ditët në vijim

 

Ministria e Shëndetësisë e ka publikuar orarin e qarkullimit për tre ditët në vijim.

Ky orar vlen për datat 21-23 prill, sipas shifrës së parafundit të numrit personal, njofton Klan Kosova

 

Më Shumë

Rexhaj shpjegon ‘ofertën’ e Kurtit: Nuk do të ketë zgjedhje blanko e të menjëhershme, duhet të de-kriminalizohet veriu

Deputeti i Vetëvendosjes, Arbër Rexhaj ka komentuar bisedën telefonike të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti me Zëvendëskëshilltarin për Siguri Kombëtare të Shteteve të Bashkuara...

Vranësira e intervale me diell, temperaturat deri në 22 gradë Celsius

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell. Sipas Meteo Kosova, gjatë orëve të pasdites dhe mbrëmjes,...

Lajmet e Fundit