1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Mya mohon të gjitha zërat për një lidhje me Jay Z

beyoncetradhetiaKëngëtarja Mya i është përgjigjur thashethemeve se Jay Z e ka tradhëtuar Beyoncen me të. Ajo ka shkruar duke thënë: “Kurrë nuk ka ndodhur dhe nuk do të ndodhë asnjëherë”.

Ajo është kryqëzuar nga “populli” i rrjeteve sociale. Mya shkruan: “Janë thashetheme të pastra. Unë i paguaj vetë faturat, kam kompaninë time të menaxhimit dhe respektoj veten dhe institucionin e martesës”.

“Këto janë thashetheme dhe njerëz të mjerë dhe të palumtur fillojnë të gjykojnë dhe të heqin vëmendjen nga jeta dhe problemet e tyre dhe të krijojnë situata të tilla”, thotë Mya.

Sipas thashethemeve, Jay Z po ndihmonte financiarisht karrierën e këngëtares R&B, Mya. Gjithashtu zërat për një tradhëti u përforcuan më shumë kur gjatë kësaj jave në turin “On the Run” Beyonce ndryshoi tekstin e këngës që kishte të bënte me një histori tradhëtie.

Beyonce postoi disa foto të pushimeve me Jay Z dhe vajzën Blue Ivy për të treguar se ata janë të lumtur dhe se marrëdhënia e tyre nuk ka pësuar krisje.
/ Top Channel

Më Shumë

Pranvera e vështirë

Qazim Thaçi Katër  dekadat e  fundit Kosovën e kanë përcjellë me  ritme të ndryshme  dhe etapa zhvillimore me plotë krajata, dhembje e histori  të dhembshme,...

Kosova drejt federalizmit, njohja reciproke as në qendër e as në thembër!

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Zajebnica nuk kalon, kalon, kalon: Asociacioni i komunave të Serbisë në Kosovë ishte kundërshtuar nga të gjithë ata që donin...

Lajmet e Fundit