-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Flamur Hasani nga Suhareka kërkon në sheshin e Prishtinës “nuse me letra”

kerkoj-nuse-me-letraFlamur Hasani, nga Suhareka, ka dal në sheshin “Nënë Tereza”, në Prishtinë me një pankartë në dorë ku shkruante “Kërkojmë nuse me letra”.

Kjo kërkesë sipas tij është shumë serioze, mirëpo ofertat të cilat iu kanë bërë deri më tani kanë qenë jo serioze pasi njerëzit mendojnë se kjo është vetëm shaka.Flamur Hasani, nga Suhareka, ka dal në sheshin “Nënë Tereza”, në Prishtinë me një pankartë në dorë ku shkruante “Kërkojmë nuse me letra”. Kjo kërkesë sipas tij është shumë serioze, mirëpo ofertat të cilat iu kanë bërë deri më tani kanë qenë jo serioze pasi njerëzit mendojnë se kjo është vetëm shaka.

Hasani, ka thënë për KosovaPress se arsyeja që kërkon nuse me letra është se në Kosovë nuk ka perspektivë, andaj dëshiron një nuse e cila nuk jeton në Kosovë dhe e merr edhe këtë me vete dhe ia bënë zgjidhjen.

Kjo është dita e katërt që Flamur Hasani ka dal të kërkoj nuse, tri ditë kishte dal në Suharekë, ndërsa një ditë në Prishtinë.

Ditëve të fundit janë parë edhe djem të tjerë të cilët kanë filluar tënisin kërkimet për nuse./Kosovapress/

Më Shumë

Klubet e Premier Leauge kërkojnë përjashtimin e Manchester City-t

Të gjitha ekipet e Premier Leauge janë duke kërkuar që skuadra e Manchester Citz-t të përjashtohet nga elita e futbollit anglez, në rast se...

Çfarë kuptimi ka festa e Kylian Mbappes kur shënon gola dhe nga kush u frymëzua

Festimi i golave nga Kylian Mbappe konsiderohet si një nga më të famshmit në botë. Lojtari i PSG-së feston shumë nga golat e tij duke...

Lajmet e Fundit