1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Ndarja e bujshme/ Kjo është modelja me të cilën Icardi tradhtoi Wanda Nara-n

Një lajm i bujshëm po qarkullon së fundmi në mediat e huaja, për ndarjen e papritur të Mauro Icardi-t dhe Wanda Nara-s.

Kjo e fundit e la futbollistin e PSG përmes një postimi që i shokoi të gjithë duke treguar hapur se bëhej fjalë për tradhti.

“Një tjetër familje që shkatërrove për një k*rvë,” shkruhet në postimin e Wanda-s.

Menjëherë ka filluar “gërmimi” për të mësuar për tradhtinë e Icardi-t dhe në rrjete sociale qarkullon kudo i njëjti emër, Eugenia “Çina” Suarez.

Sipas mediave të ndryshme, Ikardi ka tradhtuar Uanda Narën me 29-vjeçaren e cila është një modele, aktore dhe këngëtare e njohur argjentinase.

Wanda e ka hequr nga ndjekësit Icardi-n si dhe ka fshirë të gjitha fotot me të.

Më Shumë

DOKUMENTI/ Si jepej leja për ushtrim prostitucioni gjatë Mbretërisë Shqiptare

Arkiva Shqip ka publikuar një dokument që tregon se si ushtrohej prostitucioni gjatë mbretërisë. Fillesat e prostitucionit në vend datojnë që në vitin 1910...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet se vodhi tavolina

Policia ka arrestuar në mbrëmjen e të mërkurës një person në Prizren, nën dyshimin për vjedhje të tavolinave. Tavolinat ishin gjetur në veturën, të cilën...

Lajmet e Fundit