9.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Në pazarin e veturave në Fushë Kosovë, shiten punime diplomash për 1 euro

Punim diplomash-fushe kosoveTash edhe dija shitet shumë- shumë lirë. Sidomos në Kosovë.

Në një fotografi të postuar në Facebook nga një qytetar i Prishtinës shihet se në pazarin e veturave në Fushë Kosovë, që mbahet çdo të diele e ku shitet shumë çka tjetër, tash po shiten edhe punime diplomash, transmeton Reporteri. Sipas postimit, një punim shitet për 1 euro dhe se tregtari ka më mijëra të tillë.

Më Shumë

Reshjet e borës në Prizren, Lamaj: Jemi të përgatitur për pastrimin e rrugëve

Drejtori i Shërbimeve Publike në Prizren, Çelë Lamaj, kërkon nga qytetarët që të kenë kujdes në komunikacion, pas reshjeve të borës. Ai tregon se Ndërmarrja...

Liria e kërkon shpëtimin me trajnerin e ri, Mirsad Jonuz

Liria është bërë sot me trajner të ri. Prizrenasit e kanë emëruar trajnerin, Mirsad Jonuz në krye të shtabit teknik. Me një përvojë në vende të...

Lajmet e Fundit