13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Në Prizren një person plagoset me predhë

Një person ka mbetur i plagosur nga shpërthimi i një predhe, raporton PrizrenPress.

Ngjarja ka ndodhur gjatë pasditës së të shtunës në Prizren.

Sipas Policisë, viktima derisa ishte duke punuar në shtëpinë e tij, në rrethana të panjohura është plagosur nga një predhë.

Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe më pas është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm.

Policia ka bërë me dije se rasti është duke u hetuar./PrizrenPress.com

Më Shumë

Këto fshatra e rrugë të Prizrenit do të mbesin pa rrymë

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike në disa fshatra dhe rrugë të rajonit të Prizrenit. 29.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. NS 110/35/10...

Jasharaj: Grevistët janë unikë përkundër tentimit për përçarje, s’jemi sindikatë e PAN-it

Grevën pesëjavëshe po e konsideron si të drejtë kryetari i Sindikatës së Bashkuar për Shkencë dhe Kulturë (SBASHK), Rrahman Jasharaj, teksa thotë se janë...

Lajmet e Fundit