36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Digjen dy shtëpi në Carrallukë të Malishevës

Dy shtëpi janë përfshirë nga zjarri, i cili dyshohet se është shkaktuar nga rrjeti elektrik në Carrallukë të Malishevës, raporton PrizrenPress.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 9:30.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse, ndërsa ekipi i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Rasti po trajtohet si zjarrvënie./PrizrenPress.com

Më Shumë

Sot starton Serie A, Milan dhe Inter kërkojnë fitore

Më në fund, tifozët e futbollit italian do të shijojnë magjinë e Serie A. Java e parë do të jetë e ndarë në tre...

VIDEO | Robert Berisha ndan momente intime me partneren gjatë pushimeve

Robert Berisha dhe partnerja e tij Laureta kanë qenë shpesh në qendër të medieve rozë që kur bënë lidhjen e tyre publike. Ata shpesh...

Lajmet e Fundit