22.8 C
Prizren
E enjte, 11 Gusht, 2022

Në Prizren vijnë në jetë 6 djem dhe 4 vajza

Në Spitalin Rajonal të Prizrenit, gjatë ditës së djeshme kanë ardhur në jetë 10 fëmijë, raporton PrizrenPress.

Teuta Gurgushka, udhëheqëse e Maternitetit, njofton se prej këtyre lindjeve 6 janë meshkuj dhe 4 femra.

Më Shumë

Zyrtare: Juventusi dhe Atletico anulojnë miqësoren, shkak tensionet në Izrael

Sulmet e fundit ajrore ndaj Izraelit dhe kërcënimi i lëshimit të mëtejshëm të raketave në Tel Aviv kanë bërë që miqësorja e planifikuar e...

Tottenham “mbyll” nënshkrimin me mbrojtësin e Udinese-s

Tottenham ka arritur akordin për transferimin e një tjetër lojtari. Bëhet fjalë për Destiny Udogie të Udinese-s. Megjithatë, ylli 19-vjeçar do të rikthehet përsëri në...

Moti sot dhe nesër

Lajmet e Fundit