3.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Nën kërcënimin e armës, dy persona kryejnë grabitje në Prizren

Një grabitje ka ndodhur dje rreth orës 21:20, në Prizren. Dy femra kanë raportuar në Polici se derisa kanë qenë duke punuar dy persona kanë kryer grabitje.

Viktimat kanë deklaruar se njëri prej tyre ka pasur edhe armë. Sipas tyre, pas grabitjes të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur.

Ambasadori rus i tregon Vuçiqit pse u anulua vizita e Lavrovit në Beograd …
Siç njofton Policia, viktimat nuk kanë pësuar ndonjë lëndim dhe nuk kanë pasur nevojë për tretman mjekësor. /GazetaExpress/

Më Shumë

Lajmet e Fundit