4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Nesër një ngjarje interesante në qytetin e Prizrenit

Automjetet klasike do të ekspozohen në qendër të qytetit të Prizren, përkatësisht në “Sheshin e Lidhjes”.

Kështu ka bërë të ditur Komuna e Prizrenit përmes një njoftimi në Facebook.

“Oldtimer Club Prizren nesër (më 4 tetor) organizon edicionin e 15-të të automjeteve klasike “Oldtimer-Fest 2020””, thuhet në njoftim

Automjetet klasike do të ekspozohen nga ora 11:00 deri në orën 16:00.

Më Shumë

Të dyshuarës për vrasjen e kunatës në Kuk të Dragashit i vazhdohet paraburgimi

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar edhe për dy muaj paraburgimin N. A., e dyshuar për vrasjen e kunatës në fshatin Kuk të Dragashit. 67...

Prizren: Djali ia demolon zyrën babait, policia e arreston dhe i sekuestron marihuanë e heroinë

Policia e Kosovës raporton se kanë arrestuar në Prizren një person të dyshuar, mashkull, i cili ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij. ‘’Është arrestuar...

Lajmet e Fundit