20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Nga konkurrentë në burrë dhe grua, Kiara e Luiz japin intervistë për mediat dhe zbulojnë gjënë e parë që do bëjnë pas finales

Pasi Luizi fitoi dje edicionin e dytë të Big Brother Vip, duke rrëmbyer kështu çmimin e madh, ka dhënë bashkë me Kiarën një intervistë.

I pyetur nga Top Albania Radio për eksperiencën e tij në BBV, Luizi u shpreh shumë i lumtur për gjithçka. Ai afroi edhe Kiarën pranë vetes duke treguar se ka partneren më të bukur në botë. Kiara tha se gjëra të bukura i presin ndërsa Luizi u shpreh se më në fund do jetojnë dashurinë e tyre pa kamera.

Të pyetur se cila është gjëja e parë që do bëjnë pas finales, Luizi u përgjigj se do shkojnë më në fund në shtëpi.

Ndërsa Kiara tha: “Gjëja e parë që do bëjmë do qetësohemi”.

Më Shumë

Ndërron jetë ish-kryetari Komunës së Mamushës, Arif Bütüç

Ka ndërruar jetë ish-kryetari i Komunës së Mamushës, Arif Butuç. Lajmin për vdekjen e  ish kryetarit e kanë dhënë disa familjarë, derisa kanë njoftuar se...

Kastrati: SHBA përkrahësi më i madh i Kosovës

Kryetari i Malishevës, Ekrem Kastrati, këto ditë po qëndron në SHBA, në New York, për vizitë zyrtare. Ai u prit nga anëtari i Këshillit...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit