6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Një femër rrihet nga familjarët në Prizren

Një femër nga Prizreni ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga dy të dyshuarit meshkuj, raporton PrizrenPress

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Policia njofton se rasti është cilësuar si “dhunë në familje”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Del në diskutim publik projektplani i punës së kryetarit të Prizrenit për vitin 2023

Në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Prizrenit është mbajtur konsultim publik me qytetarë për projektplanin e punës së kryetarit të Komunës së...

Zelensky: Rusët po planifikojnë diçka në jug

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky, njoftoi mbrëmë në kanalin e tij Telegram, se forcat ruse “megjithë humbjet jashtëzakonisht të larta, ende po përpiqen të avancojnë...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit