33.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

“Nuk jam më i famshëm”

shialabeoufAktori Shia LaBeouf, i cili ishte kritikuar shumë për plagjiaturën që e kishte bërë së fundmi, për disa arsye ka vendosur që të mbante në kokë një letër me mbishkrimin ‘Im not famous anymore’ që nënkupton se sipas tij ai nuk është më i famshëm.

Këtë ai e bëri gjatë premierës së filmit ‘Nymphomaniac’ në Berlin.

Shia e ndoqi gjatë kësaj jave Festivalin e Filmit në Berlin, për të promovuar filmin e tij të ardhshëm.

Ai kohëve të fundit nuk është se ka qenë duke kaluar mirë, përderisa ka marrë shumë kritika për plagjiaturën e bërë, dhe është sulmuar në vazhdimësi për aktin e tij.

Më Shumë

70 aksidente dhe mbi 2300 gjoba trafiku për 24 orë

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24-orësh që janë shqiptuar 2340 tiketa për kundërvajtje. Ndërsa, janë regjistruar 70 aksidente trafiku, 45 prej tyre janë...

Sa banorë i ka Komuna e Prizrenit, ASK tregon numrin

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar sot rezultatet e regjistrimit të popullsië, ekonomive familjare dhe banesave. Sipas të dhënave preliminare, Kosova ka 1...

Lajmet e Fundit