6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Pamjet nga përleshja fizike mes Getoar Besimit të PDK-së dhe zyrtarit të Prokurimit në Prizren, Nezir Rexhepi

Të mërkurën në Prizren ka ndodhur një përleshje fizike në mes të asambleistit të PDK-së, Getoar Besimi dhe zyrtarit të Prokurimit, Nezir Rexhepi.

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, në mbledhjen e sotme të asamblesë ka thënë se Rexhepi është sulmuar nga Besimi, njofton Klan Kosova.

Momentin e përleshjes fizike që ka ndodhur dje në rrugë, e ka siguruar Klan Kosova, të cilën mund ta gjeni më poshtë.

 

Më Shumë

Vdiq aktori i “Star Wars” dhe “Harry Potter”

Industria e filmit është në zi për humbjen e aktorit të Star Wars dhe Harry Potter, Paul Grant, i cili ka vdekur tragjikisht në...

BIK-u me vendim për aktivitetet gjatë muajit të Ramazanit për këtë vit

Bashkësia Islame e Kosovës, në një mbledhje të mbajtur ditë më parë, ka vendosur në lidhje me aktivitetet që do të jenë përgjatë muajit...

Lajmet e Fundit