16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Para të falsifikuara edhe në Suharekë

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar edhe për dy raste të parasë së falsifikuar edhe në Suharekë.

Në raportin 24 orësh janë raportuar edhe dy raste tjera të falsifikimit të parasë në Prishtinë.

Raporti i plotë për rastet në Suharekë:

Suharekë, 09.03.2021 – 15:00. Ankuesja femër kosovare, ka informuar se ka hasur në një monedhë prej 500 euro të falsifikuar. Monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar.

Suharekë, 09.03.2021 – 15:20. Ankuesja femër kosovare, ka informuar se ka hasur në një monedhë prej 500 euro të falsifikuar. Monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

Më Shumë

Kurti: Dragashi ka nevojë për më shumë investime

Kryeministri Albin Kurti ka premtuar më shumë investime në komunën e Dragashit. I pari i ekzekutivit sot bashkë me ministrin e Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe...

Sot Ferizaj-Liria, cila skuadër do të jetë pjesë e Superligës?

Stadiumi “Zahir Pajaziti” sot do të presë duelin mes Ferizajt dhe Lirisë së Prizrenit. Ferizajasit dhe prizrenasit do të përballen në sfidën e barazhit për...

Lajmet e Fundit