19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Plaqkitet Fatmir Spahiu

Fatmir SpahiuPërditë dëgjojmë për raste vjesdhjesh. Papunësia e ka rritur ndjeshëm numrin e plaqkitjeve. Shumë qytetarë ankohen për mos siguri dhe dëmet që u shkaktohen nga hajnat. E, viktimë e kësaj dukurie ka rënë edhe aktori Fatmir Spahiu.

‘’Indeksonline’’ mëson se Spahiut, I njohur si ‘’Oki’’ nga ‘’Kafeneja Jonë’’, sot në Gjilan I është vjedhur portofoli që e kishte lënë në veturë.

Plaqkitësitë I kanë lënë atij leternjoftimin dhe kartelat bankare, por I kanë marrë portofolin me të hollat që ishin aty. Sipas aktorit, fatmirësisht nuk ka pasur shumë para.

Mësohet se Spahiu me të qeshur ka thënë: ‘’I falenderoj që nuk ma kanë vjedhur kerrin’’

Më Shumë

Invalidi i luftës nga Suhareka, Nexhat Cikaqi ka nevojë për ndihmë, vuan nga një sëmundje e rëndë

Luftëtari dhe invalidi i luftës së UÇK-së, Nexhat Cikaqi nga fshati Doberdelan i Suharekës ka nevojë për ndihmë. Ai vuan nga një sëmundje dhe duhet...

Ndërron jetë Metë Shatri, ish-zyrtar i Drejtorisë së Arsimit në Prizren

Ka ndërruar jetë Metë Shatri, ish-zyrtari i Drejtorisë së Arsimit në Prizren dhe anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Lajmi i hidhur është...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit