6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Pogba do të shqyrtojë edhe ofertat nga Anglia

Paul Pogba do të pres verën për të vendosur për të ardhmen e tij.

Mesfushori francez është futur në vitin e fundit të kontratës me Manchester United, kontratë e cila i skadon në qershor.

Sipas asaj që ka raportuar The Telegraph, francezi nuk po ngutet për të vendosur për të ardhmen e tij, edhe pse ka të drejtë qysh tani të nënshkruajë para kontratë me ndonjërin nga ekipet e interesuara.

Gjithnjë sipas mediumit anglez, Pogba do të shqyrtojë edhe ofertat nga skuadrat angleze pasi nuk i ka mbyllur derën asnjërës.

Chelsea, Manchester City, por edhe Arsenali janë skuadrat që mund të shprehin interesim dhe t’i përmbushin kërkesat e Pogbas.

Gjithsesi në garë për lojtarin janë edhe skuadrat tjera të mëdha si Paris Saint Germain, Juventus, Barcelona e Real Madrid.

28-vjeçari është pjesë e Djajve të Kuq që nga viti 2016, kur iu bashkua nga Juventusi për shifrën e 105 milionë eurove.

Më Shumë

Del në diskutim publik projektplani i punës së kryetarit të Prizrenit për vitin 2023

Në sallën e mbledhjeve të Kuvendit Komunal të Prizrenit është mbajtur konsultim publik me qytetarë për projektplanin e punës së kryetarit të Komunës së...

Arsyet përse puthjet në ballë janë më të veçantat

Dy partnerë mund të shkëmbejnë puthje të llojeve të ndryshme, por të gjithë biem dakord se ato në ball, janë të veçanta. Nga puthjet e...

Lajmet e Fundit