15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Pogba i fokusuar vetëm në EURO 2020

Ylli i Manchester United ka qenë një nga protagonistët francezë në spekulimet në lidhje me të ardhmen, shkruan Sky Sport Italia.

Juventusi shpreson për një kthim në Torino të mesfushorit francez dhe u pyet nga mediat për vendimin e tij për të lyer flokët e tij bardhë e zi.

“Unë e prisja këtë pyetje, tani nuk ka të ardhme, vetëm Kampionatin Evropian. Dhe flokët e mi ndryshojnë shpesh ”. tha mesfushori.

Karim Benzema shënoi në barazimin 2-2 me Portugalinë të mërkurën dhe Pogba asistoi sulmuesin e Real Madridit.
“Ne jemi të kënaqur që e kemi atë, për ta parë atë duke bërë këto gjëra, tani le të shpresojmë që Mbappé të shënojë gjithashtu”, tha ai.

Më Shumë

Hemingway dhe raporti i tij me fëmijët

Nga: Terry McDonell Në foto, Ernest Hemingway hedh një kanaçe në ajër në një rrugë fshati të mbuluar me borë, me një lëvizje të këndshme...

Debati në Komisionin për Arsim, SBASHK-u: Nga kjo situatë duhet të dalim, duke arritur një marrëveshje

Greva në arsim ka hyrë në javën e katërt dhe për këtë sot janë mbledhur sërish në Komisionin për Arsim përfaqësues të SBASHK-ut dhe...

Lajmet e Fundit