19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Vdes në QKUK personi që u aksidentua javën e kaluar në Prizren

Ka vdekur në QKUK personi i cili u aksidentua gjashtë ditë më herët në Prizren.

Policia ka bërë të ditur se viktima ishte duke u trajtuar në QKUK, ka vdekur dje.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, transmeton Klankosova.tv.

Rasti është cilësuar nga ana e policisë si “aksident trafiku me fatalitet”.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Fillon në Suharekë festa e titullit të tretë të Ballkanit

Sot përfundoi sezoni 2023/24 në Superligën e Kosovës në futboll. Ballkani, që matematikisht e fitoi titullin javën e kaluar me fitoren ndaj Llapit, sot e...

Mos e qaj nënëloke djalin

Refki RESHITAJ: Mos e qaj Nënëloke djalin, Mos qaj trimin luftëtarin. Ai ra në fushë t' mejdanit, Duke i dalur zot vatanit ! Jo, s'po e qaj, s' jam...

Lajmet e Fundit