18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Policia shqipton 2.347 gjoba në trafik

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2.347 gjoba në trafik.

Sipas raportit të policisë, gjatë 24 orëve janë evidentuar 9 aksidente me lëndime, ndërsa 41 me dëme materiale.

Ndërkaq, gjatë kësaj periudhe kohore janë arrestuar 8 persona dhe 8 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Më Shumë

Policia shqipton mbi një mijë e 800 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1873 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Vedat Muriqi luan sot kundër liderit të La Ligë

Real Madridi do të luajë në udhëtim te Mallorca e Vedat Muriqit dhe do ta kërkojë vazhdimësinë e rezultateve pozitive në garën për titull...

Lajmet e Fundit