12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Prizren – Një vajzë raporton se është sulmuar nga i dashuri i saj

Një vajzë ka raportuar se është kanosur, sulmuar dhe detyruar nga i dashuri i saj.

Rasti është raportuar më 14 shtator në Prizren.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është arrestuar dhe dërguar në mbajtje

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Bashkimi mposhtet përsëri, Prakuraitis ende pa fitore

Tashmë janë bërë katër ndeshje (2 në BIBL, 2 në Superligë), ndërsa trajneri i ri i Bashkimit Audrius Prakuraitis nuk ka shijuar fitoren me portokallezinjtë! Lituanezi...

“Pse duhet të fokusohemi në energjinë e gjelbër” – Zyra e BE-së në bashkëbisedim me studentët e Universitetit të Prizrenit

Zyra e BE-së në Kosovë ka mbajtur një bashkëbisedim me studentët e Fakultetit të Shkencave të Jetës dhe Mjedisit nga Universiteti i Prizrenit, me...

Lajmet e Fundit