19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Prizren – Një vajzë raporton se është sulmuar nga i dashuri i saj

Një vajzë ka raportuar se është kanosur, sulmuar dhe detyruar nga i dashuri i saj.

Rasti është raportuar më 14 shtator në Prizren.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është arrestuar dhe dërguar në mbajtje

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Konjufca: Lidhja e Prizrenit, njëra prej dy ngjarjeve më të rëndësishme të kombit tonë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, duke folur për rëndësinë historike të ngjarjes së Lidhjes së Prizrenit, tha se është njëra prej dy...

Sot, mbahet koncerti për 146 vjetorin e Lidhjes Shqiptare të Prizrenit

Me rastin e 146 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, nesër (10 qershor 2024), do të mbahet në koncerti në Kinemanë Lumbardhi, në orën...

Lajmet e Fundit