14.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Probleme me shëndetin, Albërije Hadërgjonaj: Nuk kam qenë mirë…, këngëtarja jep këshilla

Albërije Hadërgjonaj ka treguar se ka pasur simptoma të gripit këto ditët e fundit.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video në Instastory pas aktivitetit fizik që ka bërë, ku shprehet se nuk ka qenë mirë këto ditë.

Ajo tregon se pavarësisht gjendjes shëndetësore, nuk është testuar, por ka ndjekur mjekime popullore me çaj limoni e xhinxheri.

Ndonëse rekomandohet qëndrimi në shtëpi në raste simptomash të koronavirusit, Albërija këshillon fansat e saj që të bëjnë sa më shumë aktivitet fizik.

“Sapo mbarova rutinën e ditës, edhe pse kam qenë me grip këto ditë, nuk jam testuar. Kam qenë jo mirë këto ditë megjithatë ushqehuni mirë, aktivitet fizik dhe s’keni asnjë lloj problemi! Ju dua shumë, qëndroni në formë”!

Albërija shihet në gjendje të mirë shëndetësore, pas aktivitetit fizik në natyrë! Shpresojmë që gjithçka të shkojë mirë për këngëtaren shqiptare.

Image

Më Shumë

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Prizren, 21 aktakuza kundër 24 personave

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur gjashtëdhjetenëntë (69) aktakuza kundër shtatëdhjetenëntë (79) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Lajmet e Fundit