11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Pse pozon nudo për Playboy një vajzë e pasur?

115Kur prindërit e Emily Shaw vendosën që ta dërgojnë atë në një nga shkollat më të shtrenjta në Britaninë e Madhe, nuk e kishin imagjinuar se kjo do ishte karriera e vajzës së tyre.

Megjithatë, vajza e dy pasanikëve britanikë, 23 vjeç, ka nisur një karrierë të pabesueshme.

23- vjeçarja seksi është zhveshur nudo për revistën Playboy.

Ajo është “playmate” e muajit korrik, e para britanike në më shumë se një dekadë që arrin të zërë këtë vend.

“Jam e sigurt se babai do kishte preferuar të bëhesha doktoreshë ose avokate,” thotë ajo.

Por ajo thotë se prindërit e pranojnë vendimin e saj dhe e kanë mbështetur.

“Kjo është arritja më krenare në jetën time,” thotë ajo.

“Është një ëndërr që bëhet realitet dhe jam e lumtur,” thekson Shaw.

 

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në Landovicë të Prizrenit

Një punëtor është lënduar dje në fshatin Landovicë të Prizrenit. Ai është dërguar për trajtim mjekësor në spital. Policia po e heton rastin, përcjell “PrizrenPress”. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ Fsh. Landovicë,...

Luizi rrëfen 4 sekretet e jetës së tij

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se...

Enigmë

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit