18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Pyetet për pjesëmarrjen në BBV, Albërie Hadërgjonaj: Është pak gjatë të shkëputesh nga jeta dhe puna

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, është aluduar disa herë se do të jetë pjesë e Big Brother VIP Albania.

Megjithatë, ajo në edicionet e kaluara i kishte mohuar këto thashetheme duke ua bërë me dije fansave se nuk ka mundësi të jetë e pranishme në një format të tillë.

Së fundmi përmes rrjeteve sociale, artistja ka zbuluar edhe arsyen që ia pamundëson pjesëmarrjen në këtë reality show.

Foto: Screenshot/Instagram

Në pyetjen e bërë nga një ndjekës, krijuesja e hitit “Asnjëherë” thekson se është gjatë për të lënë anash jetën dhe punën.

“Do e bësh Big Brother këtë vit? Do ishte flakë”, ka qenë pyetja që iu drejtua nga një ndjekës në Instagram.

“Ehhh nuk është kollaj. Është pak gjatë të shkëputesh nga jeta dhe puna”, tha mes tjerash Hadërgjonaj.

Albëria ndërkohë po vazhdon angazhimet e saj në muzikë dhe jetën në Amerikë.


Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Komuna e Dragashit do të dërgojë një pjesë të stafit për vizitë studimore në Venecia të Italisë

Asamblistët e Kuvendit Komunal të Dragashit dhe një pjesë e stafit të Komunës do të shkojnë në një vizitë 4 ditore në qytetin e ...

Balje: Ne si grup multietnik do e votonim shpërndarjen e Kuvendit

Deputetja Duda Balje në një prononcim për “Debat Plus” ka thënë se nëse bëhet shpërndarja e Kuvendit do e votojë. “Do e votoja shpërndarjen e...

Lajmet e Fundit