0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Qeni i rrezikshëm e kafshon fëmijën midis Prizrenit (Video)

qeni han femijenNjë fëmijë 12 vjeçar nga Prizreni ka qenë cak i sulmit të një qeni të llojit “pit bull”.

Në një video e cila po qarkullon në rrjetet sociale shihet se si ky lloj i qenit të rrezikshëm sulmon atë në njërën prej parqeve të këtij qyteti./zeri/

 

 

 

 

http://youtu.be/Ko8FnYgg5UY

Më Shumë

Dita Ndërkombëtare e Arsimit, Totaj: Ndër prioritetet kryesore kemi zhvillimin e arsimit

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Arsimit, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka përshëndetur mësimdhënësit dhe nxënësit për kontributin në ruajtjen e frymës akademike...

Jasharaj: Jemi në stres, nën 120 euro koeficienti i papranueshëm

Këtu bën pjesë SBASHK-u. “Jo nuk kemi info zyrtare përmes disa spekulimeve që thuhen. Jemi në stres, pa e ditë koeficientin ne nuk po dimë...

Lajmet e Fundit