7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Ra në dashuri me mjeken që e vaksinoi kundër Covid, por zhgënjehet kur merr vesh të vërtetën

Edhe në këtë periudhë të vështirë në përballjen me COVID-in mund të ndodhin gjëra të bukura.

Një djalë i ri disa ditë më parë kishte shkuar për ta marrë dozën e parë të vaksinës kundër COVID-19, por duket se mjekja e bukur ia rrëmbeu zemrën.

Kur u kthye në shtëpi e kuptoi se nuk po mund ta largonte mendjen nga ajo.

Ky fiksim aq i madh u shtua pasi ai e kishte regjistruar procesin e vaksinimit në Tik Tok, duke i kërkuar edhe identitetin vajzës.

Pasi videoja e tij arriti të merrte mbi 7.5 milionë shikime, vajza realizoi një video ku tregoi të dashurin e saj, duke ia thyer zemrën të riut.

“Shpresoj ta gjesh dashurinë e jetës kur të vish për dozën e dytë. Unë tashmë timen e kam gjetur”, është përgjigjur Daniela

 

 

Më Shumë

Xhaka nuk gjobitet nga FIFA

Është diskutuar gjatë festimi i Granit Xhakës në fundin e ndeshjes me bluzën “Jashari” pas fitores me Serbinë, ku u aludua madje edhe për...

Sot varroset futbollisti i Trepçës 89 dhe Kosovës, vdiq dje në fushë nga sulmi kardiak

Erion Kajtazi, lojtari i Trepçës 89 dhe Kombëtares së Kosovës U17 do të varroset sot në orën 14:30. Varrimi do të bëhet në fshatin Zasellë. Lajmin...

Lajmet e Fundit