12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Rahovecasi i dehur sulmon fizikisht një person, i shkakton lëndime trupore

Një person ka pësuar lëndime trupore në Rahovec pasi është sulmuar fizikisht nga një burrë i dehur.

Policia bën me dije përmes raportit se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërkoh i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje,

Më Shumë

Kosova merr Mirënjohje të Veçantë për Përfaqësim Shtetëror në Bienale të Venecias

Doruntina Kastrati dhe instalacioni skulpturor “Heshtjet Kumbuese të Metalit dhe Lëkurës” u nderua me “Mirënjohje të Veçantë për Përfaqësim Shtetëror” në ceremoninë e edicionin...

Interi, kampion i Italisë — ylli i dytë vjen me fitoren në derbi

Interi është zyrtarisht kampioni i Italisë në futboll për sezonin 2023-2024. Zikaltërit, ashtu siç edhe e kishin paralajmëruar dhe ëndërruar më herët arritën të sigurojnë...

Lajmet e Fundit