13.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Prizren: Rrah nënën dhe motrën, arrestohet

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij.

Policia njofton se viktimat kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Më Shumë

Fondacioni Golden Eagle ndan 10 mijë Euro për trajtimin mjeksor të ish-ushtarit të UÇK-së Bajram Bajselmani

Fondacioni Golden Eagle ka ndarë 10 mijë Euro për trajtimin mjeksor të ish-ushtarit të UÇK-së, Bajram Bajselmani. Ky akt bujar nga Fondacioni Golden Eagle shkon përtej vetëm dhënies...

U tha se u nda me të dashurën pasi flirtoj më njërën nga vajzat në ‘’Ferma Vip’’, reagon Robert Berisha

Robert Berisha është njëri nga meshkujt shqiptar, që përmendet më së shumti për lidhjet e tij të dashurisë. Së fundmi ai ishte pjesë e Reality...

Lajmet e Fundit