9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Rihanna promovon parfumin e ri “Rogue Man”

Rihanna-Rogue ManAtmosfera bëhet “sexy” kudo ku shfaqet Rihanna. Kjo sepse performanca e saj është e mrekullueshme dhe shumë joshëse.

Për të prezantuar parfumin të ri “Rogue Man” ajo vendosi që të postojë disa foto në “Twitter”. Në fotot bardhë e zi ajo shfaqet shumë sensuale teksa pozon me një model i mbuluar i gjithi me tatuazhe.

Gjithashtu, para pak ditësh u fotografua e veshur “casual” në një restorant në Manhatan. Kohët e fundit nuk ka prezantuar një projekt të ri muzikor, por po punon fort për albumin e radhës.

Turi koncertor i artistes nis më 7 gusht së bashku me Eminem, pas suksesit të duetit të fundit “Monster”.

Më Shumë

Escobar: Zbatimi i Marrëveshjes drejt normalizimit duhet të nisë menjëherë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia duhet të nisin menjëherë të zbatojnë...

Arrestohet një person në Prizren për dhunim

Një rast dhunimi ka ndodhur gjatë të dielës në Prizren. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se ka arrestuar personin e dyshuar...

Lajmet e Fundit