6.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Rina Balaj merr vëmendjen me pozat sensuale duke vënë në fokus linjat joshëse të trupit

Artistja e njohur, Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar të estradës shqiptare.

Krahas karrierës, ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku për fansat sjell fotosesione të ndryshme.

Foto: Rina Balaj/Instagram

E veshur me një palë sytjena sportive të kombinuara me xhinse ndërsa shihet me flokët të shkurtra dhe pa makijazh, krijuesja e hitit “Bad Rosita” dukej në super formë.

Përmes mbishkrimit në postim, Rina ka lënë të kuptohet se është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikor.

 

Kënga e fundit e Rinës është “Daddy” që u lansua në korrik të këtij viti bashkë me videoklip dhe u mirëprit nga fansat e këngëtares.

Përndryshe, këngëtarja nga Istogu së fundmi është zhvendosur në Greqi bashkë me partnerin e saj, Sin Boy. /Telegrafi/

Më Shumë

LDK-ja dorëzon kallzime penale kundër drejtorëve të Komunës së Prizrenit

Lidhja Demokratike e Kosovës, dega në Prizren, ka dërguar në prokurori tre kallzime penale me pretendime për keqpërdorim të detyrës zyrtare, të autoriteteve komunale...

Dyshohet se është vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Gjatë një operacioni policor, policia ka neutralizuar njërin nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë, me ç’rast i njëjti ka mbetur i vrarë. Po ashtu dyshohet...

Lajmet e Fundit